TerviseuuringudKui soovite töötajatele tellida meditsiinilist töötervishoiu tervisekontrolli, siis palun täitke ära kontaktvorm.

Veel on võimalik sõlmida leping, mis võimaldab ettevõtte töötajatel meie juurde tulle tervise probleemiga või läbida põhjalik tervisekontroll.

Oleme välja töötanud spetsiaalsed terviseuuringud, mis aitavad tervisesportlastel ja kontoritöötajatel vältida ülekoormust ja maandada tervisega seotud riske.

Alates 1. jaanuarist 2018 kehtib maksusoodustus tervisekuludele. Rohkem infot tervisekulude maksusoodustuse kohta leiate Maksu- ja Tolliameti kodulehelt.

Pakume huvitavaid ja harivaid koolitusi/firmaüritusi

photo-1452626038306-9aae5e071dd3
Ettevõtte “Tervisepäev”

Tervisepäev sobib talve-, suvepäeva, meeskonnakoolituse või mõne teise ühise sündmuse uueks kontseptsiooniks või selle osaks, sest tegemist on lõbusa ettevõtmisega, millest on kõikidele osalejatele reaalset kasu.

“Tervisepäeva” detailne kontseptsioon ja eesmärgid pannakse paika koostöös meie ekspertidega lähtuvalt Teie ettevõtte soovidest. Tegemist on meeskonda tugevdava ja liitva lõbusa sündmusega.

Tervisepäeva eesmärk on tõsta inimeste teadlikust oma tervisest ja anda andmete põhjal soovitusi, kuidas oma tegevusega kaasa aidata tervise edendamisele.

 

Praktiline koolitus/loeng – Kuidas kontrollida oma tervist?

Praktilisel koolitusel annavad meie spetsialistid nõu ja toovad teaduspõhiseid näiteid ning vastavad tekkinud küsimustele. Kõik koolitusel osalejad saavad võimaluse hinnata oma kehamassiindeksit, kolesterooli ja südameveresoonkonna terviseriski % ning saavad personaalseid soovitusi. Koolituse raames saadakse vastus järgmistele küsimustele:

– Kuidas suvehooajale vormi saada?
– Kui palju trenni on kasulik teha?
– Kuidas elada tervislikumalt?
– Milliseid vitamiine ma pean võtma?
– Millised on minu terviseriskid?
– Kui tihti peab terve inimene käima arsti juures?

Kui soovite saada nendele küsimustele vastuseid, siis tellige meie uus koolitus.

Võta julgelt ühendust:

Silver Uustalu
Tel: +372 5138 563
E-mail: silver@terviseuuringud.ee

Kontaktvorm:

  • Kinkekaardid

    Telli kinkekaart (vastavalt paketile või summale). Kinkekaart on hea võimalus hoolida pere, sõbra või kolleegi tervisest. Hea tervis on invetseering!
    Telli kohe